Повернутись до усіх Новин

Всеукраїнський конкурс пам’яті Євгена Шпіцера

З 1 по 3 грудня на базі Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах пам’яті Євгена Шпіцера.

Мета конкурсу – вшанування пам’яті видатного виконавця і педагога Євгена Шпіцера, виявлення і підтримка талановитих молодих музикантів України, розкриття їх творчої індивідуальності і виконавської майстерності в жанрі виконавства на альті, віолончелі, контрабасі, арфі, обмін кращим навчальним досвідом в методиці викладання гри, пропаганда академічного мистецтва.

Учасниками конкурсу є виконавці на струнно-смичкових інструментах (альті, віолончелі, контрабасі, арфі), учні державних музичних ліцеїв та студенти музичних академій України.

І тур Конкурсу проводився 15 листопада 2023 року дистанційно (онлайн).

ІІ тур Конкурсу проходитиме 2 грудня 2023 року у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка.

Урочисте відкриття ІІ туру Конкурсу відбудеться 1 грудня 2023 року о 17.00 у Великій залі імені Василя Барвінського Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

Рішенням журі за результатами конкурсних прослуховувань партнерами Конкурсу будуть присуджені:

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ від VERE MUSIC FUND – запрошення для виступу із сольним концертом у камерному залі VERE MUSIC HUB у Києві;

СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ від Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика – можливість виступити на сцені Великої концертної зали імені Станіслава Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика у супроводі філармонійного (камерного або симфонічного) оркестру

Нагородження лауреатів та концерт переможців відбудеться 3 грудня о 12.00 у Великій залі імені Василя Барвінського.

Додати коментар