Зінаїда Георгівна Остафійчук

Зінаїда Георгівна Остафійчук (нар.1949) – доцент кафедри, заслужена артистка України. У 1972 р. закінчила дириґентський факультет по класу хорового диригування, а в 1983 р. – по класу оперно-симфонічного дириґування у проф.Ю.Луціва.

У 1972-1979 рр. працювала дириґентом хору та оркестру державного жіночого ансамблю УРСР “Таврія” (м.Сімферополь).

З 1980 до 1988 рр. – керівник учнівського симфонічного оркестру ЛССМШ ім.С.Крушельницької. Оркестр зайняв І місце на Всеукраїнському конкурсі юнацьких оркестрів.

У 1988-1992 рр. жила і працювала в м.Торонто (Канада). Організувала там дитячий хор “Поліфонія”, а також постійно виступала як дириґент із симфонічним оркестром Королівської консерваторії м.Торонто.

З 1992 р. працює на посаді старшого викдадача, з з 1997 р. – на посаді доцента кафедри хорового та оперно-симфонічного дириґування, а також є керівником студентського симфонічного оркестру. Оркестр приймає участь у міжнародних фестивалях “Віртуози”, зробив записи на Львівському телебаченні.

Серед випускників її класу: С.Черняк – головний дириґент Луганського академічного симфонічного оркестру; Ю.Пороховник – дириґент Дніпропетровського театру опери та балету, дипломант Всеукраїнського конкурсу дириґентів ім.С.Турчака; Т.Курило – головний дириґент камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії; Й.Созанський – головний дириґент симфонічного оркестру м.Чернівці; І.Сологуб – хормейстр Львівського національного театру опери та балету ім.С.Крушельницької; Т.Мартиник – дириґент Донецького театру опери та балету; О.Драган – головний дириґент камерного оркестру Хмельницької філармонії; М.Ферендович, Т.Кірничук – дипломанти Всеукраїнського конкурсу хорових дириґентів ім.М.Леонтовича.