Повернутись до усіх Новин

Конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

ФАКУЛЬТЕТ  ФОРТЕПІАНО, ДЖАЗУ ТА ПОПУЛЯРНОЇ МУЗИКИ

декана факультету                                                                           1 ст.

ФАКУЛЬТЕТ  МУЗИКОЗНАВСТВА, КОМПОЗИЦІЇ, ВОКАЛУ ТА ДИРИГУВАННЯ

декана факультету                                                                                 1 ст.

ФАКУЛЬТЕТ  ОРКЕСТРОВИХ  ІНСТРУМЕНТІВ

декана факультету                                                                                 1 ст.

КАФЕДРА  ХОРОВОГО ТА ОПЕРНО-СИМФОНІЧНОГО ДИРИГУВАННЯ

доцента кафедри хор. та оперно-симфон. диригування                     0,5 ст.

КАФЕДРА МУЗИЧНОЇ МЕДІЄВІСТИКИ ТА УКРАЇНІСТИКИ

завідувача каф. муз.медієвістики та україністики, професора         1 ст.

КАФЕДРА  ІНОЗЕМНИХ МОВ

старшого викладача кафедри іноземних мов /англійська мова/        0,4 ст.

Вимоги до претендентів: заяви приймаються від осіб, які мають науковий ступень та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри.

Терміни прийому заяв та необхідних документів від претендентів (копії дипломів про повну вищу освіту, науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання,  список  наукових  праць  та  творчих   досягнень)   до 01 жовтня 2021 року.