Програма Music StartUp: встигни до 26 березня!

Навчальна програма Music StartUp
Інновації в музичній освіті
Music StartUp – перша в Україні інноваційна навчальна програма для молодих музикантів з ефективного старту проєкту! Курс розрахований насамперед на студентів і випускників профільних музичних навчальних закладів. Участь – безплатна, для тих виконавців / колективів, які пройшли попередній відбір.

Де: America House Lviv (м. Львів, вул. Гнатюка 2).
Коли: з 3 квітня по 2 травня 2023 року.

Дедлайн подачі заявок: 26 березня 2023 року.

Форма реєстрації: https://bit.ly/3FEoXvG
Детальніше про відбір: http://bit.ly/3lsSJMS

Місія програми – допомогти музикантам реалізувати свій талант. Через підприємництво, інновації, технології, розуміння креативної індустрії. Програма містить лекції про музичний ринок, авторське право, монетизацію музичного продукту, маркетинг, менеджмент, продюсування, розвиток бренду тощо. Над власною творчістю музиканти працюватимуть під керівництвом менторів – від формування місії, візії до кінцевого музичного продукту, який буде представлено на великій сцені.

Залучені викладачі та спікери:
Ментори – українські композитори, музиканти та саунд-продюсери із вагомим міжнародним досвідом: Усеїн Бекіров (фортепіано), Яків Цвєтінський (труба), Михайло Олійник (фортепіано), Ірина Лобанок (фортепіано), Тарас Кушнірук (гітара).
Ментори із бренд стратегії проєктів – формування візії, місії до творчого втілення, стилю звучання та комунікації зі слухачами та ЗМІ: Михайло Олійник (керівник проєкту, композитор, продюсер), Павло Стрілецький (музичний менеджер), Стефанія Олійник (музична критикиня, музикознавиця, комунікаційниця).
Лекції про напрями музичної індустрії:
Анна Петровська (психологиня, бренд-стратегиня) – «Особистий бренд»
Helena Shot (проєктна менеджерка) – «Музичний менеджмент»
Павло Стрілецький (музичний менеджер) – «Музичний маркетинг»
Михайло Олійник (композитор, продюсер) – «Музична індустрія і монетизація музики»
Олеся Царик (юристка) – «Авторське право»
Святослав Румежак (директор групи ТНМК) – «Концертний менеджмент».
А ще на вас чекають творчі зустрічі з представниками успішних музичних «стартапів».

Навчальна програма Music StartUp відбувається в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу та за комунікаційної підтримки Інституту стратегії культури.