П’ята конференція молодих дослідників народної музики. Львів, [січень] 2023 року. Онлайн.

Орієнтовно у січні 2023 року в Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка відбудеться П’ята Конференція молодих дослідників народної музики. До участі запрошуємо студентів середніх і вищих музичних навчальних закладів.

Тематика Конференції:

• історія і теорія музичної фольклористики
  • видатні дослідники музичного фольклору та народні виконавці
  • регіональна специфіка музичного фольклору (жанри, форми, стилі, виконавські особливості)
  • музичний фольклор у сучасному вимірі

Зважаючи на війну в Україні та карантинні обмеження, Конференція проводитиметься дистанційно (онлайн-адреса Конференції буде повідомлена додатково).

Задля уникнення непорозумінь із підключенням до мережі Інтернет, прохання за можливістю записати та до 2 грудня надіслати відеозапис виступу (до 10 хвилин), при тому присутність онлайн для відповідей на запитання не скасовується.

Програма та матеріали виступів до початку Конференції будуть розміщені на цій же веб-сторінці. Надрукований збірник матеріалів, диплом учасника та подяка керівникам будуть розіслані після завершення Конференції.

Контакти організаторів: +380 66 772 67 76 – Ірина Довгалюк, +380  96 276 99 87 – Юрій Рибак, координатори від студентів – Катерина Кундуш – +380 67 794 61 93, Євгенія Кромпотич – +380 96 596 52 47, Ліля Ганушевська – +380 95 088 8591.

Оргкомітет

P.S. Просимо поділитися цією інформацією зі всіма зацікавленими.