Серед учнів та студентів лауреати найпрестижніших Всеукраїнських та міжнародних конкурсів

  1. ІІ-ий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 25-28 березня 2009 року (І місце Оркестр українських народних інструментів ЛНМА імені М. В. Лисенка);
  2. ІІ-ий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 25-28 березня 2009 року (ІІІ місце Вацко Володимир);
  3. ІІ-ий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 25-28 березня 2009 року (ІІ місце Микола Стефанів);
  4. IІ-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Вічний рух» м. Дрогобич 7-10 травня 2009 року (І місце Микола Стефанів);
  5. ІІІ-й всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «ВІЗЕРУНКИ ПРИКАРПАТТЯ»  Дрогобич 19-21 березня 2010 року (І місце Карась Юрій);
  6. ІІІ-й всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «ВІЗЕРУНКИ ПРИКАРПАТТЯ»  Дрогобич 19-21 березня 2010 року (Гран-Прі Микола Стефанів);
  7. IІІ-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Вічний рух» м. Дрогобич 6-9 травня 2010 року (І місце Оркестр українських народних інструментів ЛНМА імені М. В. Лисенка);
  8. XVI-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»  м. Кіровоград 25-29 лютого 2011 року (ІІ місце Федак Андрій);
  9. IV-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Вічний рух» м. Дрогобич 30 квітня – 4 травня 2011 року (ІІІ місце Федак Андрій);
  10. XIV-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»  м. Кіровоград 25-29 лютого 2011 року (ІІІ місце Вацко Володимир);
  11. IV-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Вічний рух» м. Дрогобич 30 квітня – 4 травня 2011 року (І місце Оркестр українських народних інструментів ЛНМА імені М. В. Лисенка);
  12. XVI-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»  м. Кіровоград 25-29 лютого 2011 року (ІІІ місце Микола Стефанів );
  13. Х-ий конкурс «Пісні незабутого краю» м. Городок 2011 року (Гран-Прі Оркестр українських народних інструментів ЛНМА імені М. В. Лисенка);
  14. Міжнародний відео-конкурс «Internet Music Competition» Сербія-Белград 2012 ( І премія) (Оркестр українських народних інструментів ЛНМА ім. М. Лисенка);
  15. ІV-й всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «ВІЗЕРУНКИ ПРИКАРПАТТЯ»  Дрогобич 2-4 грудня 2011 року (І місце Сумарук Іван);
  16. ХХ міжнародний фестиваль музики акордеонної м. Перемшль –Польша 7-11 грудня 2011 року (І місце Сумарук Іван);
  17. І-ий відкритий національний конкурс-фестиваль виконавців на народних інструментах «РІДНІ НАСПІВИ»  м. Донецьк 3-6 листопада 2011 р. (І місце Сумарук Іван);
  18. ІІІ-ий  Всеукраїнський конкурс виконавців на народних, струнних, духових та ударних  інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 22-25 березня 2012 року (І місце Квартет народних інструментів ЛССМШІ імені С. Крушельницької);
  19. VІІ Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв  «Закарпатський Едельвейс-2012»  (Ужгород І премія Квартет народних інструментів ЛССМШІ імені С. Крушельницької);
  20. V-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» (27 квітня-1 травня 2012 року ІІІ премія Квартет народних інструментів ЛССМШІ імені С. Крушельницької);
  21. XVII всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» 24-29 лютого 2012 року (І місце Сумарук Іван) ;
  22. IV-ий міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «InterSvitiaz accomusic – 2012» Луцьк 2012р. (І премія Сумарук Іван);
  23. ІІІ-ий  Всеукраїнський конкурс виконавців на народних, струнних, духових та ударних  інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 22-25березня 2012 року (І місце Сумарук Іван)(акордеон) ;
  24. IV-ий міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «InterSvitiaz accomusic – 2012» Луцьк 2012р. (І премія Стефанів Микола );
  25.  ІІІ-ий  Всеукраїнський конкурс виконавців на народних, струнних, духових та ударних  інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 22-25 березня 2012 року (І місце Сумарук Іван)(баян);
  26.  Міжнародний відео-конкурс «Internet Music Competition» Сербія-Белград 2012 ( І премія Сумарук Іван);
  27.  ІІІ-ий  Всеукраїнський конкурс виконавців на народних, струнних, духових та ударних  інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 22-25 березня 2012 року (І місце Стефанів Микола);
  28.  VІІ Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв  «Закарпатський Едельвейс-2012»  (Ужгород І премія Сумарук Іван);
  29.  V-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» (27 квітня-1 травня 2012 року ІІ премія Сумарук Іван);
  30.   Міжнародний відео-конкурс «Internet Music Competition» Сербія-Белград 2012 ( І премія Стефанів Микола);
  31.  V-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» (27 квітня-1 травня 2012 року ІІ премія Стефанів Микола);
  32.   VII міжнародний конкурс – фестиваль баянно – акордеонного виконавського мистецтва «AccoHoliday» (Київ 2012, дипломант 4 місце Сумарук Іван);
  33.  IV-ий міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «InterSvitiaz accomusic – 2012» Луцьк 2012р. (диплом з відзнакою Любінець Назарій);
  34.  Міжнародний відео-конкурс «Internet Music Competition» Сербія-Белград 2012 ( І премія Любінець Назарій);
  35.  IV-ий міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «InterSvitiaz accomusic – 2012» Луцьк 2012р. (диплом з відзнакою Щербачук Олег);
  36. VІ-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2013 року І премія Квартет народних інструментів ЛССМШІ імені С. Крушельницької;
  37. І всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців «ARTIS SONORES» 2013 р. (І премія) Квартет народних інструментів ЛССМШІ імені С. Крушельницької;
  38.  XVIIІ всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» 2013 року (І місце Сумарук Іван) ;
  39.  VІ-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2013 року І премія Сумарук Іван;
  40.  VI- ий всеукраїнський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» 29 листопада 1 грудня 2013 року м. Дрогобич (І премія Сумарук Іван);
  41. І всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців «ARTIS SONORES» 2013 р. Гран Прі Сумарук Іван;
  42. XVIIІ всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» 2013 року (І місце Пунейко Роман) ;
  43.  VІ-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2013 року Гран Прі Пунейко Роман;
  44.  І всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців «ARTIS SONORES» 2013 р. (І місце Пунейко Роман);
  45.  VI- ий всеукраїнський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» 29 листопада 1 грудня 2013 року м. Дрогобич (І премія Пунейко Роман);
  46.  ХХІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі баянно-акордеонного та оркестрового виконавства  Concorso Internazionale ”Citta di Lanciano” 2013 р. ІІ премія (Італія, м. Ланчіано Кожушко Богдан);
  47.  ХХІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі баянно-акордеонного та оркестрового виконавства  Concorso Internazionale ”Citta di Lanciano” 2013 р. ІІІ премія (Італія, м. Ланчіано Андрійчук Богдан);
  48.   І всеукраїнський конкурс «Арт -Домінанта» м. Харків 2013 (Гран Прі Любінець Назарій);
  49.  ХХІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі баянно-акордеонного та оркестрового виконавства  Concorso Internazionale ”Citta di Lanciano” ІІ премія 2013 р. (Італія, м. Ланчіано Любінець Назарій);
  50.  Гран-прі на всеукраїнському відкритому конкурсі баяністів-акордеоністів “Візерунки прикарпаття” у м. Дрогобич/Україна (2013 Гільченко Павло);
  51.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна (2013 Гільченко Павло);
  52.   І всеукраїнський конкурс «Арт -Домінанта» м. Харків 2013 (ІІІ місце Щербачук Олег);
  53.   І всеукраїнський конкурс «Арт -Домінанта» м. Харків 2013 (І місце Стефанів Микола);
  54. VI- ий всеукраїнський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» 29 листопада 1 грудня 2013 року м. Дрогобич (І премія тріо баяністів у складі Іван Сумарук, Павло Гільченко, Роман Пунейко);
  55. IX  Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв  «Закарпатський Едельвейс-2014»  (Ужгород І премія тріо баяністів у складі Іван Сумарук, Павло Гільченко, Роман Пунейко);
  56. VІI-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2014 року ( І премія тріо баяністів у складі Іван Сумарук, Павло Гільченко, Роман Пунейко);
  57.   1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна (2014 Гільченко Павло);
  58.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Мой сябра баян” у м. Гомель/Білорусія (2014 Гільченко Павло);
  59.  1 місце на міжнародному “Відео конкурсі” в категорії баяністів-акордеоністів у м. Белград/Сербія (2014 Гільченко Павло);
  60.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Закарпатський Едельвейс” у м. Ужгород/Україна (2014 Гільченко Павло);
  61.  VII міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «Мой сябра баян» м. Гомель (Республіка Білорусія) 2014 р. (І премія Пунейко Роман);
  62.  Міжнародний відео-конкурс «Internet Music Competition» Сербія-Белград 2014 ( І премія Пунейко Роман);
  63.  IX  Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв  «Закарпатський Едельвейс-2014»  (Ужгород І премія Пунейко Роман);
  64.  VІI-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2014 року І премія Пунейко Роман;
  65.  Міжнародний відео-конкурс «Internet Music Competition» Сербія-Белград 2014 ( І премія Кожушко Богдан);
  66.  IX  Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв  «Закарпатський Едельвейс-2014»  (Ужгород І премія Кожушко Богдан);
  67.  VІI-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2014 року І премія Кожушко Богдан;
  68.  VII міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «Мой сябра баян» м. Гомель (Республіка Білорусія) 2014 р. (Гран Прі Сумарук Іван);
  69. Міжнародний відео-конкурс «Internet Music Competition» Сербія-Белград 2014 ( І премія Сумарук Іван)
  70.  IX  Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв  «Закарпатський Едельвейс-2014»  (Ужгород І премія Сумарук Іван);
  71. VІII-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2015 року  ( І премія дует баяністів у складі Гільченко Павло, Сумарук Іван);
  72.  VІII-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2015 року І премія Сумарук Іван;
  73.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна (2015 Гільченко Павло);
  74.  VІII-ий міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE» 2015 року І премія Пунейко Роман;
  75.  VIII Всеросійський відкритий конкурс молодих виконавців імені А. Кусякова м. Ростов-на-Дону (ІІ премія Стецюк Антон) 2016 року;
  76.  ІХ- ий всеукраїнський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» 5 грудня 2017 року м. Дрогобич (Гран Прі Пунейко Роман);
  77.  Х-ий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах імені Анатолія Онуфрієнка м. Дрогобич 2017 року (Гран Прі Оркестр українських народних інструментів ЛНМА імені М. В. Лисенка);
  78.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна (2017 Гільченко Павло);
  79.  Х-ий міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «InterSvitiaz accomusic – 2018» м. Луцьк (І премія Пунейко Роман);
  80.  3 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “InterSvitiaz Accomusic” у м. Луцьк/Україна (2018 Гільченко Павло);
  81.  10 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Кубок світу 2018” у м. Каунас/Литва. Гільченко Павло;
  82.  Гран-прі на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Linksmasis acordeonas” у м. Шауляй/Литва (2018 Гільченко Павло);
  83. І премія на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Linksmasis acordeonas” у м. Шауляй/Литва (2018 Надія Довганюк);
  84. І премія на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Linksmasis acordeonas” у м. Шауляй/Литва (2018 Сумарук Іван);
  85.  Конкурс акордеонної музики в Перемишлі, Польща, 2019 р. 3 премія Пунейко Роман;
  86.  ХІ-ий міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів «InterSvitiaz accomusic – 2019» м. Луцьк Гран-Прі Пунейко Роман;
  87.  «Арт-Домінанта», Харків, 2019 2 премія Пунейко Роман;
  88.  «Баянне коло на Запоріжжі», Запоріжжя, Гран-Прі 2019 Пунейко Роман;
  89.  «Perpetuum mobile», Дрогобич, Гран-Прі Пунейко Роман 2019;
  90.  «Баянне коло на Запоріжжі», Запоріжжя, ІІ премія 2019 Сумарук Іван;
  91.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “InterSvitiaz Accomusic” у м. Луцьк/Україна (2019 Гільченко Павло);
  92.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Арт-Домінанта” у м. Харків/Україна (2019 Гільченко Павло);
  93.  3 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Арт-Домінанта” у м. Харків/Україна (2019, Надія Довганюк);
  94.  1 місце на всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів “Баянне коло на Запоріжжі” у м. Запоріжжя/Україна (2019 Гільченко Павло)
  95.  1 місце на всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів “Баянне коло на Запоріжжі” у м. Запоріжжя/Україна (2019, Надія Довганюк);
  96. ІІІ місце на всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів “Баянне коло на Запоріжжі” у м. Запоріжжя/Україна (2019, Смбат Худавердян);
  97.  1 місце на всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів “Баянне коло на Запоріжжі” у м. Запоріжжя/Україна (2019 ансамбль у складі Пунейко Роман, Гільченко Павло, Надія Довганюк, Василь Паращук);
  98.  1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна (2019 Гільченко Павло);
  99.  1 місце ХІІ-го всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття»  грудень 2019 року. м. Дрогобич (Надія Довганюк);
  100. 1 місце ХІІ-го всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття»  грудень 2019 року. м. Дрогобич ансамбль у складі Пунейко Роман, Гільченко Павло, Надія Довганюк, Василь Паращук);
  101. ІІ премія 70-го ювілейного міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Трофей світу» 70th Trophée Mondial de L’Accordéon (2020 року Роман Пунейко);
  102.  ІІІ премія 70-го ювілейного міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Трофей світу» 70th Trophée Mondial de L’Accordéon (2020 року Синягівський Микола);
  103. ХXV-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»  м. Кропивницький лютий-березень 2020 р. (І премія Синягівський Микола);
  104. ХXV-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»  м. Кропивницький лютий-березень 2020 р. (І премія Сапун Сергій);
  105. ХXV-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»  м. Кропивницький лютий-березень 2020 р. (Гран Прі Іщенко Артем);
  106. І премія XIII Всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів “Візерунки Прикарпаття” м. Дрогобич 2020 р. (Паращук Надія);
  107.  І премія International Online Anniversary Festival and National Graded Solo Comprtition 2021 BRITISH COLLEGE OF ACCORDIONIST” 28 лютого 2021 року (Роман Пунейко);
  108.  ІІ премія International Online Anniversary Festival and National Graded Solo Comprtition 2021 BRITISH COLLEGE OF ACCORDIONIST” 28 лютого 2021 року (Павло Гільченко);
  109.  І премія International Online Anniversary Festival and National Graded Solo Comprtition 2021 BRITISH COLLEGE OF ACCORDIONIST” 28 лютого 2021 року (Іщенко Артем);
  110.  І премія International Online Anniversary Festival and National Graded Solo Comprtition 2021 BRITISH COLLEGE OF ACCORDIONIST” 28 лютого 2021 року (Синягівський Микола);
  111. І премія International Accordion Competition VILNIUS 2021 10 березня 2021 року (Іщенко Артем);
  112. ІІІ премія International Accordion Competition VILNIUS 2021 10 березня 2021 року (Сергій Сапун);
  113. ІІІ премія International Accordion Competition VILNIUS 2021 10 березня 2021 року (Микола Синягівський);
  114. ІV премія International Accordion Competition VILNIUS 2021 10 березня 2021 року (Пунейко Роман);
  115. І премія ІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси» 2021 року (Сергій Сапун);
  116. ІІ премія ІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси» 2021 року (Іщенко Артем);
  117. ІІ премія ІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Відлуння Митуси» 2021 року (Микола Синягівський);
  118. 2 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна 2021 рік( Сергій Сапун);
  119. 1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна 2021 рік(Микола Синягівський);
  120. 1 місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile” у м. Дрогобич/Україна 2021 рік(Іщенко Артем);
  121. ІІ премія на IV міжнародному конкурсі «Accordéons-nous 2021″ Бельгія (м. Монс) 27-29 серпня 2021 року (Пунейко Роман);
  122. ІІІ премія на 74 міжнародному конкурсі баяністів, акордеоністів «Кубок Світу» (Coupe Mondiale 2021) м. Мюнхен Німеччина 12-19 жовтня 2021 року (Пунейко Роман);
  123. ІІ премія на 74 міжнародному конкурсі баяністів, акордеоністів «Кубок Світу» (Coupe Mondiale 2021) м. Мюнхен Німеччина 12-19 жовтня 2021 року (Синягівський Микола);
  124. ІІІ премія на 74 міжнародному конкурсі баяністів, акордеоністів «Кубок Світу» (Coupe Mondiale 2021) м. Мюнхен Німеччина 12-19 жовтня 2021 року (Іщенко Артем);
  125.  І премія 71-го міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Трофей світу» 71th Trophée Mondial de L’Accordéon (2021 року Микола Синягівський);
  126. ІІ премія 71-го міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Трофей світу» 71th Trophée Mondial de L’Accordéon (2021 року Роман Пунейко).
  127. І премія ХІV-го всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» 3 грудня 2021 року. м. Дрогобич (Надія Паращук);
  128. І премія ХІV-го всеукраїнського відкритого конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» 3 грудня 2021 року. м. Дрогобич (ансамбль у складі Надія Паращук, Василь Паращук, Павло Гільченко, Тарас Біжецький);