- Навчання
- Розклад
- Організація навчального процесу
- Бакалаврат
- Магістратура
- Освітні програми
- Рейтинг успішності
- Студентське самоврядування
- Гуртожиток
- Онлайн оплата
- Оголошення про вакантні місця
- Гранти і соціальні програми
- Можливості працевлаштування
- Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти
- Дистанційне навчання у ЛНМА імені М.В. Лисенка
- Вступ
- Публічна інформація
- Про Академію
- Факультети
- Наука
- Спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій
- Дисертації та автореферати
- Науково-дослідна робота
- Конференції
- Наукові фахові видання
- Наукові видання Академії
- Публікації у наукових журналах, які індексуються у науково-метричних базах Web of Science i Scopus
- Перевірка текстів на плагіат
- Науково-методична рада
- Реєстрація в ORCID
- Студентське науково-творче товариство
- Аспірантура
- Творчість
- Напрями мистецької та наукової діяльності
- Звіт про концертну діяльність Академії за 2023 рік
- Звіт про концертну діяльність Академії за 2022 рік
- Інформація про основні творчі заходи у 2016-2021 роках
- “Україно – ми єдині!” – концертне турне джаз-бенду Академії в зоні АТО
- “ПОМІЖ СИРЕН” – концерти в рамках програми з підтримки ВПО та місцевих громад Львівської області
- Творчі колективи
- Конкурси і фестивалі
- Мистецькі події
- Майстер-класи
- Наші гості
Академічна доброчесність
Загальні етичні принципи та правила поведінки учасників освітнього процесу Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка, політику і процедури забезпечення дотримання академічної доброчесності в Академії встановлює «Кодекс академічної доброчесності та етики», ухвалений рішенням Вченої ради 26.02.2020 (протокол №2) та введено в дію Наказом ректора ЛНМА імені М.В.Лисенка №48 від 27.02.2020 року.
Перевірка на плагіат
Для підвищення рівня написання бакалаврських і магістерських робіт в епоху глобалізації, їх необхідно досконально перевіряти на плагіат, адже використання студентами інтернету під час написання текстів значно спрощує такого роду «запозичення».
Unicheck – розумний та якісний помічник понад 90 українських та 350 іноземних університетів, котрі вже активно використовують сервіс пошуку плагіату Unicheck . На сьогодні число користувачів сервісу становить понад 1,5 млн у всьому світі.
Сервісом користуються студенти, аспіранти, викладачі, редактори, адже він забезпечує швидку (до 20 секунд на сторінку), та кваліфіковану перевірку академічних робіт на плагіат.
Unicheck створила українська компанія «Антиплагіат» у 2014 році. Нині він є провідною платформою для навчальних закладів, може адаптувати систему відповідно до специфічних потреб окремого університету, працює як онлайн, так і в інтеграції з різними навчальними системами, наприклад, Moodle.
Він має зрозумілу навігаційну систему, можливість одночасної та паралельної роботи для всіх викладачів установи, а також вимагає мінімальної технічної підтримки й не потребує спеціального обладнання, окрім комп’ютера, браузера і доступу до мережі Інтернет.
Завдяки Unicheck викладачі можуть коментувати роботи студентів у звітах, перевіряти одночасно 40 робіт через Інтернет, надавати студентам можливість попередньої перевірки робіт, а також індивідуально налаштовувати параметри пошуку плагіату.
Сервіс працює з текстами на понад 22 мовах (En, De, Es, Fr, Ua, Ru та ін.) і може завантажувати різні формати документів (PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, ODT, ODS, ODP, RTF, PAGES, TXT, HTM, HTML, Google Docs via Google Drive).
Документи в Unicheck можна завантажувати з комп’ютера, Google Drive, OneDrive або Dropbox, а параметри пошуку текстових збігів налаштовувати індивідуально.
Unicheck не тільки надає користувачам зручний інтерфейс та оперативні результати, але й дозволяє формувати власні цінові моделі, які відповідатимуть потребам і бюджету закладу.
Більше інформації про Unicheck ви зможете отримати на сайті https://unicheck.com/uk-ua або ж на сторінці https://www.facebook.com/UnicheckUa/
Положення про порядок перевірки академічних, наукових та творчих текстів на плагіат |
Комісія з питань академічної доброчесності Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка |
КОРОТКІ ПОРАДИ. АКАДЕМІЧНЕ ПИСЬМО