VІ Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні питання викладання музично-теоретичних та музично-історичних дисциплін»

20 лютого 2021 року у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка на кафедрі теорії музики та кафедрі історії музики відбулась VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИКЛАДАННЯ МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИХ ТА МУЗИЧНО-ІСТОРИЧНИХ ДИСЦИПЛІН»

На конференцію представили доповіді понад 60 учасників. Своїми дослідженнями, надбаннями, роздумами поділились музикознавці зі Львова та з різних міст України: Івано-Франківська, Чернівців, Херсона, Ужгорода, Запоріжжя, Берегово, Бахмута, Дрогобича та ін. Цікаві дописи представили також колишні студенти-випускники ЛНМА імені Лисенка (раніше ЛДК імені М.В. Лисенка), які працюють у музичних закладах таких країн: Польща, Іспанія, Франція, Італія, Угорщина, Німеччина, Канада, США, Китай.