Психологічна служба

Головна мета Психологічної служби – підвищення рівня психологічного здоров’я студентів та викладачів Академії шляхом психологічного консультування, просвітницької та науково-дослідницької діяльності.

Працівники Психологічної служби

Ксьондзик Олена Ігорівна – керівник психологічної служби ЛНМА імені М. В. Лисенка

Освіта. Психолог (кафедра психології філософського факультету ЛНУ ім. І.Франка, 2013), консультант в методі КПТ (Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, 2016), аспірантка Інституту соціальної та політичної психології НАПН  України

Спеціалізація. Когнітивно-поведінкова терапія, емоційно-фокусована терапія.

Членкиня Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії (УАКПТ), Європейській асоціації поведінкових та когнітивних терапій (EABCT), Міжнародної психологічної асоціації проективних методик  (МПАПМ).

Наукові інтереси. Дослідження у галузі музичної психології та психології стосунків, розробка психометричних інструментів.

Липецька Марія Любомирівна — психолог психологічної служби ЛНМА імені М. В. Лисенка

Освіта. Психолог (кафедра психології філософського факультету ЛНУ ім. І.Франка, 2020; тема дипломної роботи: «Особливості креативності у студентів музичних спеціальностей»), навчальний курс “Основи психіатричної пропедевтики”(2021).

Наукові інтереси. Психологія особистості та міжособових стосунків, психологія обдарованості, музична психологія.

Графік індивідуальних консультацій (кабінет № 85):

Вівторок: 10.00 – 14.00

П’ятниця: 10.00 – 14.00

Попередній запис на консультацію здійснюється за посиланням https://forms.gle/7yEv17g81nHGXxBz8

ЖИВИ  ЯКІСНО!