Кафедра джазу та популярної музики

Кафедра джазу і популярної музики ЛНМА ім. М. Лисенка готує кваліфікованих музикантів, фахівців сучасного джазового виконавства – сольного, ансамблевого (комбо), оркестрового (біг-бенд), які вільно володіють технікою імпровізації, навичками концертної, організаційної і педагогічної діяльності, орієнтуються в музичних стилях і жанрах, особливостях української популярної музики та напрямках розвитку джазу у світовій та національній музичній культурі.

Кафедра випускає бакалаврів і магістрів музичного мистецтва, виконавців і викладачів джазового саксофона, тромбона, труби, гітари, бас-гітари, ударних інструментів, фортепіано, вокалу, артистів джазового оркестру (біг-бенду), ансамблю (комбо), а також диригентів джазового оркестру (біг-бенду). Здійснює прийом і на інші інструменти, зокрема, джазова скрипка, акордеон.

Викладачами кафедри створені сприятливі умови максимальної реалізації творчої ініціативи студентів, вдосконалення виконавської майстерності та формування художнього смаку, культури інтонування, здатності самостійно мислити і критично оцінювати явища мистецтва.

Історія створення кафедри

Викладацький склад

Творчі колективи: Біг-Бенд

Творчі, наукові та навчальні проекти:

Студенти і випускники

Вимоги вступних випробувань спеціалізації «Джаз та популярна музика»