Дистанційне навчання у ЛНМА імені М.В. Лисенка

Положення про дистанційне навчання

Дистанційне навчання може здійснюватись  у синхронному чи асинхронному режимі:

синхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, підчас якої всі учасники одночасно перебувають у веб-середовищі дистанційного навчання (чат, аудіо-, відеоконференції, соціальні мережі тощо);

асинхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, підчас якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому освітні інформаційні системи, електронну пошту, форум, соціальні мережі тощо.

Для реалізації дистанційного навчання у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка використовуються платформи: Google Workspace for Education, Moodle, Zoom, Microsoft Teams та інші.

ZOOM

ZOOM – програма для організації відеоконференцій.

Зв’язок відбувається шляхом надсилання усім учасникам посилання на заплановану у додатку зустріч.

Щоб встановити додаток ZOOM завантажте зі сторінки файл інсталятора, відповідно до вашого пристрою:

https://support.zoom.us/hc/en-us/articles/207373866-%D0%A3%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BA%D0%B8-Zoom

Сайт підтримки та довідкових матеріалів ZOOM Support (у нижній частині сайту можна обрати зрозумілу вам мову із запропонованих).

Google Workspace for Education

Платформа Google Workspace for Education – веб-середовище, що включає в себе набір цифрових інструментів для забезпечення комунікації викладачів і студентів та виконання освітніх задач як у синхронному (Meet, Hangout) так і асинхронному режимі (Classroom, Documents, Sheets, Forms, Keep, Jamboard, YouTube та інші).

Цифрові інструменти можна використовувати як з мобільного пристрою так і на ПК.

Для отримання доступу до навчальних курсів ЛНМА ім. М.В. Лисенка, що читаються на платформі Google Workspace for Education необхідно зареєструватись у Адміністратора (звернутись у 84 каб. або написати у Telegram за номером +38(063) 945 30 99).

Після реєстрації кожен користувач отримує адресу електронної скриньки викладача/студента Академії, що є логіном до облікового запису Google Workspace for Education та надає доступ до всіх цифрових інструментів.

Список курсів, що викладаються на платформі є в деканаті. Коди доступу до них можна дізнатись у викладачів або в деканаті.

Дізнатись більше про основні цифрові інструменти, їх можливості та особливості використання можна на інформаційних сторінках:

Google Довідка

Налаштувати свій обліковий запис

Google Клас (Classroom) Довідка

Google Нотатки (Keep) Довідка

Google Meet (конференційний відеозв’язок) Довідка

Google Jamboard Довідка

Google Календар Довідка

Google Диск Довідка

Google Чат Довідка

Google Chrome Довідка

Завантажити цифрові інструменти на мобільний пристрій можна за посиланнями:

Google Classroom (Android, iPhone );

Google Jamboard (Android, iPhone );

Google Keep (Android, iPhone );

Google Meet (Android, iPhone );

Google Календар (Android, iPhone );

Google Диск (Android, iPhone);

Google Чат (Android , iPhone );

Google Документи (Android, iPhone ).

Роботу з комп’ютера рекомендовано виконувати за допомогою вебпереглядача Google Chrome, завантажити можна за посиланням:

Google Chrome з українською мовою інтерфейсу

Перевірити чи налаштована мова всіх додатків облікового запису українською мовою

Moodle

Moodle — навчальна платформа, призначена для об’єднання педагогів, адміністраторів і учнів в одну надійну, безпечну та інтегровану систему для створення персоналізованого навчального середовища.

Moodle вхід

Moodle курси

Moodle створення курсу