Перевірка текстів на плагіат

Положення про порядок перевірки академічних, наукових та творчих текстів на плагіат

UNICHECK – програма для перевірки текстів на ознаки плагіату

Для підвищення рівня написання бакалаврських і магістерських робіт в епоху глобалізації, їх необхідно досконально перевіряти на плагіат, адже використання студентами інтернету під час написання текстів значно спрощує такого роду «запозичення».

Unicheck – розумний та якісний помічник понад 90 українських та 350 іноземних університетів, котрі вже активно використовують сервіс пошуку плагіату  Unicheck . На сьогодні число користувачів сервісу становить понад 1,5 млн у всьому світі.

Сервісом користуються студенти, аспіранти, викладачі, редактори, адже він забезпечує швидку (до 20 секунд на сторінку), та кваліфіковану перевірку академічних робіт на плагіат.

Unicheck створила українська компанія «Антиплагіат» у 2014 році. Нині він є провідною платформою для навчальних закладів, може адаптувати систему відповідно до специфічних потреб окремого університету, працює як онлайн, так і в інтеграції з різними навчальними системами, наприклад, Moodle.

Він має зрозумілу навігаційну систему, можливість одночасної та паралельної роботи для всіх викладачів установи, а також вимагає мінімальної технічної підтримки й не потребує спеціального обладнання, окрім комп’ютера, браузера і доступу до мережі Інтернет.

Завдяки Unicheck викладачі можуть коментувати роботи студентів у звітах, перевіряти одночасно 40 робіт через Інтернет, надавати студентам можливість попередньої перевірки робіт, а також індивідуально налаштовувати параметри пошуку плагіату.

Сервіс працює з текстами на понад 22 мовах (En, De, Es, Fr, Ua, Ru та ін.) і може завантажувати різні формати документів (PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, ODT, ODS, ODP, RTF, PAGES, TXT, HTM, HTML, Google Docs via Google Drive).

Документи в Unicheck можна завантажувати з комп’ютера, Google Drive, OneDrive або Dropbox, а параметри пошуку текстових збігів налаштовувати індивідуально.

Unicheck не тільки надає користувачам зручний інтерфейс та оперативні результати, але й дозволяє формувати власні цінові моделі, які відповідатимуть потребам і бюджету закладу.

Більше інформації про Unicheck ви зможете отримати на сайті https://unicheck.com/uk-ua

або сторінці https://www.facebook.com/UnicheckUa/