Тетяна Мілодан

Тетяна Едуардівна Мілодан  – кандидат мистецтвознавства (2009), доцент (2011), декан факультету фортепіано, джазу та популярної музики (від 2014 року). Музичну освіту здобула  у ЛССМШ ім. С. Крушельницької (у кл-х О.Качевої, М.Долгової, Л.Спірягіної, О.Мутман). В 1994 -1999 рр. навчалася  у ЛВМІ ім. М. Лисенка (у кл-х доц. О.Качевої, проф. М. Крушельницької, доц. П.Юрженка). У 2003 р. поступила в асистентуру-стажування  при ЛДМА ім. М.В.Лисенка (кл. проф. М.Крих). З 2004 р. почала працювати на кафедрі спеціального ф-но і викладати спеціальність та педпрактику.

Т.Мілодан – Лауреат Міжн. конкурсу “Мистецтво ХХІ ст.”  (Київ, 2003).

Важливий елемент її діяльності – наукова робота. За роки її праці на кафедрі опубліковано: понад 20 наукових статей, зміст яких зосереджений на аналізі особливостей педагогіки провідних  представників львівської піаністичної школи – О.Ейдельмана,  М.Крих, М. Крушельницької; психологічного аспекту музичної педагогіки, а також чисельні тези Всеукраїнських та Міжнародних конференцій, здійснено редакцію та упорядкування (з Н. Кашкадамовою) книжки “Олександр Ейдельман. Данина шани вчителеві” (Л., 2006).

Серед найкращих учнів Т.Мілодан – лауреати та дипломанти Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Ольга Погодіна, Валентина Макаренко, Ольга Головатчук-Коваль, Руслана Суражська, Каміла Гурковська, Янь Чжихао.