Юзюк Іван Семенович

Завідувачем кафедри з 2013 року є заслужений артист України, професор Юзюк Іван Семенович.

 Іван Семенович Юзюк (нар. 1939) – професор, заслужений артист України.

В 1960 р. закінчив музичний відділ Коломийського педучилища, а в 1966 р. – дириґентський факультет ЛДК ім.М.Лисенка по класу хорового та оперно-симфонічного дириґування у професора М.Колесси.

З 1966 до 1984 рр. – дириґент Львівського національного театру опери та балету ім.С.Крушельницької, де під його орудою йде біля 70-ти оперних і балетних вистав, 24 з яких він здійснив самостійно як дириґент-постановник, в тому числі написані ним в 70-ті роки власні твори для дітей, а саме: музична казка “Веселі подарунки” та опера-казка “Три товстуни” на власне лібретто за твором Ю.Олеші.

З 1989 до 2005 р. – головний дириґент і художній керівник академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, з яким готує низку цікавих програм, до яких увійшло понад 300 симфонічних творів, а також кращих зразків кантатно-ораторіального жанру композиторів різних національних шкіл та епох.

Гасторлював у Росії, Польщі, Італії, Швейцарії, брав участь у багатьох міжнародних фестивалях, що проходили у Львові, Варшаві, Кракові, Перемишлі, Сяноку, Криниці.

На кафедрі працює з 1974 р. (1983 р. – доцент, 1993 р. – професор). Серед його учнів (понад 50) – відомі в Україні та за її межами дириґенти: заслужений артист України, головний дириґент Білоруського національного театру опери та балету В. Плоскіна, заслужений артист Російської Федерації, головний дириґент Волгоградського музичного театру В.Смірнов, заслужені діячі мистецтв С. Бурко та М. Михаць, заслужені працівники культури І.Бортейчук, М.Митровка, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка Р.Турянин, кандидати мистецтвознавства, доцент І.Ярошенко, І.Задорожний, дипломанти ІІ Національного конкурсу дириґентів ім.С.Турчака А.Абаєв та дириґент Дніпропетровського театру опери та балету Ю. Пороховник, головний хормейстр Львівської національної опери В.Коваль, хормейстр Б.Герявенко, дириґенти В.Гарбарук, Ю.Бервецький, І.Стасишин, хормейстер та дириґент Варшавської камерної опери В.Ханас, дириґент Хмельницького музично-драматичного театру Л.Деркач, художній керівник Івано-Франківського муніципального камерного хору “Галицькі передзвони” І.Дем’янець та інші. І.Юзюк – автор багатьох наукових статей, методичних праць, рецензій на театральні вистави.