Богдана Фроляк

Богдана Фроляк – композиторка, авторка численних творів камерної, симфонічної та хорової музики.

Доцент кафедри композиції у Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенка. В 2020-2021 роках виконувала обов’язки завідувачки кафедри композиції.

Стипендіатка Фундації шанувальників Варшавської Осені  та Ernst von Siemens Musikstiftung (2001), Стипендії Gaude Polonia від Польського Міністра Культури(2004).

Композиторка є постійним учасником Міжнародних Фестивалів сучасної музики в Україні (“Контрасти”, ”Оксамитна куртина”, Львів, “Київ-М’юзік-Фест”,“Прем’єри сезону”, Київ,  “Два дні і дві ночі нової музики в Одесі”,  “Дні духовної музики”, Ужгород) та за кордоном (“Дні Української музики в Варшаві”, “Дні музики краківських композиторів”, ”Люблінський форум сучасного мистецтва ім. Вітольда Лютославського”,”На перетині культур”, “Варшавська осінь”,Польща, “Дні української музики в Азербайджані”, “Фестиваль нової музики в Берліні та Кельні”,  Німеччина, “Фестиваль Menhir”, Швайцарія і ін.). Твори композиторки виконуються також в Америці, Канаді, Англії, Франції та інших країнах.

Лауреат композиторських премії ім. Л.Ревуцького, Б.Лятошинського, М.Лисенка, обласної премії ім.С.Людкевича.

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Окрім творчості, композиторка  активно займається редакторською роботою. Так, до Ювілейного року Василя Барвінського 2018 вона здійснила нові оркестрові редакції таких творів композитора як “Концерт для фортепіано з оркестром”, «Урочиста кантата» Василя Барвінського  на слова В. Масляка (з приводу повернення до Львова митрополита Андрея), “Віолончельна сюїта”, “Українське весілля”, також було створено оркестрову версію “12-ти Солоспівів” Василя Барвінського та редакцію Опери Стефанії Туркевич “Цар Ох”.

Основні твори композитора Богдани Фроляк