Олександра Тракало

Тракало О.М.

Тракало Олександра Михайлівна – кандидат фізико-математичних наук, доцент, читає курс історії джазу, керує бакалаврськими і магістерськими роботами. З 2016 року навчається в докторантурі ЛНМА імені М  Лисенка.
Закінчила Львівський національний університет імені І.Франка за спеціальністю «Математика» та Львівську державну (тепер національну) музичну академію імені М. В. Лисенка у класі проф. Я.Якубяка за спеціальністю «Музичне мистецтво, музикознавство».
Працює на посаді доцента на кафедрі композиції, а з 2015 року – також на посаді доцента кафедри джазу та популярної музики. Керує бакалаврськими, магістерськими роботами, кандидатськими дисертаціями. Тематика наукових досліджень: джазова музика; музична акустика; музичні комп’ютерні технології; музика і точні (природничі) науки; старовинна музика (13-16 ст.) (проблеми ритму і нотації).
Тривалий час вела власні джазові передачі на львівських радіостанціях.
Є головним адміністратором офіційного інтернет-сайту Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.
На кафедрі джазу та популярної музики викладає курс «Історія джазу».
На кафедрі композиції викладає дисципліни: музична інформатика; програми музичної нотації; музичні комп’ютерні технології; програми запису і обробки звуку; історія джазової та естрадної музики (для ТКФ).