Міжнародна наукова конференція для студентів, аспірантів, пошукувачів та молодих вчених „Музикознавчі студії”

24–26 лютого 2016 на базі Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка планується проведення Міжнародної наукової конференції для студентів, аспірантів, пошукувачів та молодих вчених „Музикознавчі студії”.

Головні тематичні напрямки конференції:

1. Українська та зарубіжна музична культура: минуле і сучасність.

2. Філософсько-теоретичні аспекти музичної науки.

3. Знаменні дати музичної культури.

4. Феномен експерименту у музичній творчості

5. Музично-виконавське мистецтво: теорія, історія та практика.

6. Етномузикознавство у глобалізованому світі.

Для участі у конференції необхідно:

• до 10 лютого 2016 року надіслати заявку на участь в конференції та тези на електронну адресу aspirantura.lnma@gmail.com;

• до 20 лютого 2016 року підтвердити участь у конференції, вказавши дату прибуття та від’їзду.

Структура заявки:

• тема доповіді;

• прізвище, ім’я та по-батькові доповідача;

• назва навчального закладу, факультет, кафедра, курс;

• прізвище, ім’я та по-батькові, науковий ступінь, вчене звання наукового керівника.

Вимоги до тез:

Тези подаються в текстовому редакторі Microsoft Word (.doc), шрифт Times New Roman, кегль – 14, інтервал між рядками – 1,5. Усі поля – по 2,5 см. Об’єм тез – не більше 2 сторінок.

Вартість друку тез – 100 гривень. Гроші надсилати на картку Приватбанку 5168757263369292 (Чубак Антоніна). В призначенні платежу вказувати слово „конференція” та власне прізвище; після здійснення оплати повідомити про це на електронну адресу aspirantura.lnma@gmail.com.

Проїзд та проживання за рахунок доповідачів або за рахунок відряджуючої сторони.

Контакти: (032) 235 – 82 – 91 (робочі дні з 10-00 до 13-00); aspirantura.lnma@gmail.com .

З повагою, Оргкомітет конференції