Міжнародний онлайн-семінар «Музичний твір як медіатекст»

У співпраці кафедри загального та спеціалізованого фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка та кафедри журналістики та засобів масової комунікації НУ «Львівської політехніки» 17 листопада 2020 року відбувся Міжнародний науково-методичний онлайн-семінар «Музичний твір як медіатекст» з метою обміну досвідом та обговорення актуальних теоретичних і прикладних проблем у галузі соціальних комунікацій. Співорганізатори семінару: Ужгородський національний університет (м.Ужгород, Україна), Музей української культури (м. Свидник, Словацька республіка), Дебреценський університет (Debreceni Eguetem)( Дебрецен, Угорщина).

ЛНМА ім. М.В. Лисенка представляли:

• Заслужений діяч мистецтв  України, професор, канд.мистецтвознавства (Ph.D.), завідувачка кафедри загального та спеціалізованого фортепіано Герега Марія Михайлівна;
  • Доцент, канд. мистецтвознавства Дика Ніна Орестівна;
  • Доцент, канд. мистецтвознавства Грабовська Оксана Степанівна;
  • Доцент, канд.мистецтвознавства Жмуркевич Зеновія Созонтівна;
  • Доцент, канд. мистецтвознавства Соланський Степан Степанович.