Міжвузівська конференція та конкурс на кафедрі хорового та оперно-симфонічного диригування

15 грудня 2017 року на кафедрі хорового та оперно-симфонічного диригування ЛНМА імені М.В.Лисенка відбулася міжвузівська науково практична конференція “Оволодіння технічними засобами виконання викладеними в підручнику М.Ф.Колесси “Основи техніки диригування” на якій з доповідями виступили: Завідувач кафедри проф.Юзюк І.С., проф. Т.Микитка, проф. Б.Деревянко, проф. Р.Мазепа, проф. Я.Колесса, проф. Я.Горбаль, доц. Б.Дашак, канд-мистецтвознавства Х.Флейчук, доценти кафедри музикознавства та хорового мистецтва ЛНУ імені І.Франка М.Телюк та М.Камінська, зав.відділом диригування Львівського музичного коледжу імені С.Людкевича засл.працівник культури України Н.Кос.

23 грудня 2017 р. на кафедрі хорового та оперно-симфонічного диригування ЛНМА імені М.В.Лисенка відбувся конкурс студентів 1-го курсу хорового відділу на краще володіння технічними засобами виконання викладеними у підручнику “Основи техніки диригування” М.Ф.Колесси. Переможцями стали: диплом II ступеня – Я.Проскура, В.Сивоус, диплом III ступеня -М.  Данилів