Міжнародна науково-практична конференція: «Український джаз на перехресті культур: сучасний стан, тенденції та перспективи»

Міжнародна науково-практична конференція «УКРАЇНСЬКИЙ ДЖАЗ НА ПЕРЕХРЕСТІ КУЛЬТУР: СУЧАСНИЙ СТАН, ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» відбудеться 2-4 грудня 2016 року в рамках міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez, на базі кафедри музичного мистецтва естради та джазу Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка та Мистецького Об’єднання «Дзиґа».

Конференція присвячена проблемам розвитку національної джазової культури. Основні напрямки роботи конференції:

• Джаз в системі сучасної музичної культури та освіти;
  • Український джаз: проблеми стилю;
  • Інфраструктура джазового мистецтва в Україні;
  • Круглий стіл з питань промоції джазової культури.

За матеріалами конференції буде видано збірник тез доповідей учасників.

Для участі у конференції необхідно до 11 листопада 2016 року надіслати заявку на участь в конференції і тези на електронну адресу olga_berkiy@ukr.net

Структура заявки:

– тема доповіді;

– прізвище, ім’я та по-батькові доповідача;

– місто, країна;

– для студентів, аспірантів: назва навчального закладу, факультет, кафедра, курс; прізвище, ім’я та по-батькові, науковий ступінь, вчене звання наукового керівника;

– для викладачів: науковий ступінь, вчене звання, назва навчального закладу, факультет, кафедра;

– інших учасників: місце роботи чи рід діяльності, назва гурту для виконавців тощо;

– контактний телефон, e-mail.

Вимоги до тез:

Тези подаються в текстовому редакторі Microsoft Word (doc), шрифт Times New Roman, кегль – 14, інтервал між рядками – 1,5. Усі поля – по 2,5 см. Об’єм тез – не більше 2 сторінок.

Вартість друку тез – 100 гривень. Гроші надсилати на картку Приватбанку 5168 7572 9767 4048 Беркій Ользі Володимирівні. В призначенні платежу вказувати слово „конференція” та власне прізвище; після здійснення оплати повідомити про це на електронну адресу olga_berkiy@ukr.net .

Проїзд та проживання за рахунок доповідачів або за рахунок відряджуючої сторони.

До 25 листопада учасникам необхідно підтвердити або спростувати участь у конференції

ОРГКОМІТЕТ

З питань конференції звертатися до:

Беркій Ольги Володимирівни

e-mail: olga_berkiy@ukr.net