Професор Джошард Даус завітає до Львова і проведе майстер-клас

Професор Джошард Даус завітає до Львова і проведе майстер-клас зі студентами вокального факультету ЛНМА ім. М. Лисенка 22 лютого 2019 р. з 17.00 год. та 23 лютого з 10.00 год.

Європейська хорова Академія була заснована понад 20 років у 1997 році тому професором Джошардом Даусом (Joshard Daus)у співпраці з Університетом Майнца та Бременським університетом. На даний час вона розташовується у прикордонному з Польщею місті Ґьорлітц. Головною метою цього своєрідного міжнародного колективу є підтримка талановитих молодих співаків і диригентів, що відкриває для них перспективи європейської кар’єри, а також вивчення різних національних музично-виконавських традицій у сфері сольного та хорового співу і диригування.

На сьогодні професор Дж. Даус залишається одним з найвідоміших німецьких диригентів, який керував всесвітньо відомими хорами та оркестрами, зокрема найдавнішою в світі Берлінською Співочою Академією (Sing-Akademie zu Berlin), хором Мюнхенської філармонії, хором і оркестром університету в Майнці, був директором Collegium Musicum у цьому місті, був музичним директором муніципальних колективів у Гаммі і Ліппштадті.