Vivat Academia! (Звернення ректора ЛНМА імені М.В.Лисенка професора І.М.Пилатюка)

Вступ 2020

Шановні професори, викладачі, концертмейстери!

Моє звернення до тих, хто прийматиме участь у вступних іспитах 2020. Цей рік приніс нам багато несподіванок і випробувань, але як говорить народна мудрість «Усе що не вбиває нас – робить нас сильнішими і мудрішими!»

Вступні іспити цього року відбуватимуться у дещо зміненій, але в цілому – звичній для нас і, що найважливіше, для абітурієнтів формі. Іспити проходитимуть за затвердженим розкладом в аудиторіях Академії, але з неухильним дотриманням карантинних вимог встановлених Урядом, Міністерством охорони здоров’я України.

Шановні члени предметних екзаменаційних комісій! Будьте відповідальними за здоров’я наших вступників, своє здоров’я, контролюйте свій стан, контактуйте зі своїми сімейними лікарями, при потребі проводіть ПЛР тестування. Творчі випробування розпочнуться з 1 серпня, матимуть декілька сесій і наше з вами завдання – створити максимально сприятливі умови абітурієнтам, майбутнім студентам Академії.

Після завершення вступних іспитів ректорат Академії прийме рішення про початок навчального року, але вже тепер можу повідомити вас, що індивідуальні заняття будуть проводитися в звичному режимі. Щодо лекційних занять та роботи творчих колективів відпрацьовуються різні моделі, але буде вибрана така, яка забезпечить безпеку здоров’я викладачів і студентів.

Дякую усім хто підтвердив свою участь у вступних іспитах 2020!

Бажаю всім працівникам Академії, студентам, абітурієнтам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я!

Слава Україні! Vivat Academia!

Ігор Пилатюк