Всеукраїнський конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах

Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка

Національна академія мистецтв України

до 175 – річчя Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка

УМОВИ

Всеукраїнського конкурсу

виконавців на струнно-смичкових інструментах

Всеукраїнський конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах – альті, віолончелі, контрабасі (надалі Конкурс) відбудеться з 1 по 4 червня 2019 року у м. Львові на базі Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

Організатори конкурсу – Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка, Національна академія мистецтв України.

Мета конкурсу – виявлення і підтримка талановитих молодих музикантів України, розкриття їх творчої індивідуальності і виконавської майстерності в жанрі виконавства на струнно-смичкових інструментах, обмін кращим навчальним досвідом в методиці викладання гри на альті, віолончелі та контрабасі. пропаганда академічного мистецтва.

І. ВІКОВІ ГРУПИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

Учасники Конкурсу змагаються в двох вікових групах:

Перша вікова група (молодша)  –  вік учасників на момент проведення конкурсу становить до 19 років включно;

Друга вікова група (старша) – вік учасника на момент проведення конкурсу становить до 30 років включно;

ІІ. РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ

Конкурс проводиться для учасників Першої вікової групи в один тур, для учасників Другої вікової групи у два тури.

«АЛЬТ»

Старша група

1. Й. С. Бах – Прелюдія та довільна частина з будь якої віолончельної

Сюїти BWV 1007–1012 * або «Пасакалія» Г. Бібера

(загальна тривалість виконання програми – до 25 хвилин)

* – виконання Сюїти № 5 Й. С. Баха (BWV 1011) в оригіналі (зі скордатурою)

«ВІОЛОНЧЕЛЬ»

Старша  група

1. Й. С. Бах – Прелюдія та довільна частина з будь якої віолончельної

Сюїти BWV 1007–1012

ІІ тур
  1. Довільна програма за вибором учасника.

«КОНТРАБАС»

1. Довільна програма з різнохарактерних художніх творів

Старша група

1. Довільна програма за вибором учасника, яка поєднує твори для контрабасу

соло та з акомпанементом

1. Твір великої форми

ІІІ. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Для участі в Конкурсі, необхідно до 1 травня 2019 року на електронну адресу Конкурсу (konkurslnma@gmail.com) надіслати такі документи:

• заяву встановленої форми;
  • довідку з місця навчання (для учнів або студентів (аспірантів);
  • ксерокопію свідоцтва про народження або копію відповідних сторінок паспорта учасника конкурсу;
  • коротку творчу біографію (для буклету);
  • якісну фотокартку (в електронному варіанті: формат jpg, tiff, pdf (з розрішенням не менше ніж 300 dpi).

Про отримання документів учаснику буде надіслане електронне повідомлення.

В день прибуття на Конкурс учасники сплачують вступний внесок: для молодшої групи – 700 гривень, для старшої групи – 1000 гривень.

За відсутності повного комплекту документів або запізнення з поданням документів кандидати не будуть допущені до участі в конкурсі.

Всі витрати пов’язані з участю в Конкурсі – за рахунок учасників або відряджуючої сторони. Оргкомітет, за бажанням учасників, сприяє проживанню в готелі за їх власні кошти.

Витрати на відрядження, оплату праці членів журі здійснюються за рахунок оргкомітету Конкурсу.

ІV. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Реєстрація, відкриття та жеребкування учасників Конкурсу відбудеться 1 червня 2019 року.

Порядок виступів встановлюється жеребкуванням, який зберігається до кінця Конкурсу.

Лауреати Конкурсу зобов’язані безкоштовно виступити в заключному концерті, який буде проведено з нагоди завершення Конкурсу.

1. V. ПРЕМІЇ ТА НАГОРОДИ

Переможцям Конкурсу в кожній з груп учасників присуджуються дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів, звання лауреата та дипломанта,  грошові премії, цінні подарунки.

В залежності від результатів Конкурсу, журі має право присуджувати не всі премії, а також здійснювати їх поділ між виконавцями. За погодженням із журі Конкурсу, спонсори мають право встановлювати спеціальні призи та додаткові премії учасникам. Учасники Конкурсу, які не отримали звання лауреата та дипломанта будуть нагороджені Сертифікатами учасника Конкурсу.

Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

VІ. АДРЕСА КОНКУРСУ

Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка https://lnma.edu.ua (організаційний комітет Всеукраїнського конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах), вул. О. Нижанківського, 5, м. Львів, 79005.  e-mail: konkurslnma@gmail.com    Довідка за телефонами : з організаційних питань: 0677445681,  з фахових питань: 0678986005

на участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців

на струнно-смичкових інструментах

Прізвище та ім’я учасника   ______________________________________________________________________________

Дата народження __________________________________________________

Інструмент __________________________________________________________________

Вікова група _______________________________________________________

Місце навчання або праці

Домашня адреса, контактний телефон, електронна адреса

Прізвище, ім’я та по батькові викладача (повністю)

Прізвище, ім’я концертмейстера

(у разі потреби в наданні концертмейстера – зазначити)

ПРОГРАМА КОНКУРСНИХ ВИСТУПІВ

з поданням тривалості звучання (хронометражу) виконуваних творів.

1 тур

____________________________________________________/тривалість звучання________

2 тур

З умовами конкурсу погоджуюся та зобов’язуюся їх виконувати.

Дата ___________________                                                               Підпис

Завантажити умови конкурсу