Звернення ректора Академії до студентів

Шановні студенти ЛНМА імені М. Лисенка!

Вітаю вас із закінченням літньої заліково-іспитової сесії 2020! Сесії, яка проходила в незвичних для усіх нас умовах, зумовленими пандемією та карантинними обмеженнями. Ви, практично усі, приклали максимальні зусилля щоб ця сесія, заліки, іспити були для вас успішними і підтвердили результати зимової сесії. Ще раз вас вітаю! Особливі вітання для тих студентів, які завершили навчання на 4 курсі, успішно склали Державні іспити на здобуття ступеня «Бакалавр».

Шановні випускники! За 4 роки навчання в Академії ви одержали ґрунтовні знання, ваші викладачі зробили усе можливе, щоб вибрана вами професія була для вас запорукою благополуччя в подальшому житті. Проте пам’ятайте – навчання не завершене, адже наступний щабель – ступінь «Маґістра», який признаний в усьому світі і є вершиною професійної майстерності, гарантією вашого майбутнього. Саме в Академії логічне продовження вашого професійного навчання. Інформую вас, що прийом документів на вступ до магістратури з 24 липня, а вступні іспити розпочнуться з 1 серпня. Запрошую усіх випускників 4 курсу продовжити навчання, стати професіоналами високого рангу, дістати максимальну захищеність і перспективу.

Прошу усіх, хто навчається на контрактній формі вчасно внести плату за навчання, не допускати заборгованості, проявити максимальну повагу до Академії! На даний момент існує велика заборгованість за гуртожиток. Ті хто зареєстровані в гуртожитку, відповідно до Положення зобов’язані вчасно здійснювати оплату! Прошу вас, зробіть це в якнайкоротший термін! Від вашої організованості, вчасної оплати залежить саме функціонування гуртожитку, його оснащення, ваш добробут. Мені дуже прикро нагадувати, що штрафні санкції для тих хто має наявну заборгованість – жорсткі, включно до позбавлення реєстрації та виселення з гуртожитку і не тільки.

В цих тяжких умовах, в яких ми усі перебуваємо, надзвичайно важливо бути організованими, коректними, оптимістично налаштованими, ретельно виконувати усі розпорядження Уряду, адміністрації Академії на виконання карантинних вимог. Не легковажте, адже це є запорукою вашого здоров’я!

Життя продовжується і воно – прекрасне! Успіхів і усіх гараздів, нових досягнень і перемог!

З повагою, ректор Ігор Пилатюк