Біг-бенд

Біг-бенд було засновано на кафедрі джазу та популярної музики у 2015 році. В його репертуарі – класика жанру, оригінальні аранжування відомих джазових стандартів,  власні твори викладачів відділу, а також композиції на основі народних тем і пісень українських авторів. Аранжування зроблені викладачем відділу Сергієм Рудеєм. У різні роки біг-бендом керували: Любомир Ліщук (2015), Сергій Рудей (2015 – по сьогоднішній день).
Презентація колективу відбулась у грудні 2015 року у двох гала-концертах в театрі ім. М.Заньковецької під орудою ректора академії  професора Ігора Пилатюка. 
Відтак колектив веде активну творчу діяльність на концерних майданчиках Львова і області, бере участь у щорічних  традиційних мистецьких концертах-звітах в рамках фестивалів ‘’Всесвітній дня Джазу’’, ‘’Christmas по Львівськи’’, був учасником фестивалю клезмерської музики LvivKlezFest’’ та ін.
Окремим здобутком слід вважати концертне турне джаз-бенду Академії в зоні АТО під гаслом ‘’Україно – ми єдині’’ у 2018 році.
Керівник оркестру Сергій Рудей є відомим  аранжувальником і композитором, автором великої кількості творів для різних інструментальних складів, і, зокрема, для джазового оркестру. Випускник Львівської консерваторії є продовжувачем традицій високого рівня  Львівської школи виконавства. 
На сьогодні колектив успішно виконує завдання як в межах  навчального процесу, так і публічної концертної  діяльності.