Миколі Лисенку 180 років від Дня народження

Шановна академічна спільнота!

22 березня 1842 року, народився геніальний Український композитор, Микола Віталійович Лисенко. Сьогодні виповнилося 180 років від Дня його народження.

Щиро вітаю усіх працівників , студентів Львівської Національної Музичної Академії імені Миколи Віталійовича Лисенка з цим знаменним Святом! Наша Академія названа в честь композитора, композитора який відкрив світові неповторну красу, колорит, велич української музики, композитора, який по праву займає місце в плеяді видатних композиторів світу. Геніальний серед геніальних, рівний з рівними!

З роси і води вам, шановні професори і студенти, працівники і доценти Академії! Бажаю вам миру, благодаті, щасливого і наповненого творчістю життя у вільній незалежній Україні! Любіть свою Академію! Стверджуйте її своїм надхненням і новими здобутками! Гордо носіть ім’я Миколи Лисенка! Vivat Академія! Vivat професори! Слава! Слава Україні!!!

З повагою – ректор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка,
професор Ігор Пилатюк.