Alumni

Шановні випускники – наші вихованці всіх років і всіх спеціалізацій!

В наш несамовитий час глобальних комунікацій і всеосяжної інформаційної павутини дуже важливо не загубити глибинних зв’язків з тими фундаментальними основами, з яких починалось ваше сходження до зрілості: з батьківським домом і з alma mater, яка в різні роки по-різному називалась: консерваторія – вищий музичний інститут – музична академія, але завжди залишалась і залишається одним із найвагоміших культурних осередків Львова і всієї України.

Якщо подивитись на карту світу, то небагато знайдеться країн, де б не працювали наші випускники, осягаючи найвищі позиції в оперних театрах і хорах, оркестрах і музичних академіях, школах і університетах. За майже двохсотлітню історію існування музичної освіти у Львові виховались сотні і тисячі митців – професіоналів, засяяло сузір’я артистів світової слави. Тільки сам перелік їх імен зайняв би не одну сторінку, а їх видатні досягнення увійшли в історію національної і світової культури.

Педагогічний колектив академії знає і цінує своє славне минуле, але не менше переймається тим, як гідно продовжити і примножити духовні надбання попередників, у цей вельми складний і тривожний час знайти найвідповідніші методи і форми навчання, щоби і надалі вихованці Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка були best of the best у мистецькому просторі. Для цього нам стануть у нагоді Ваші думки, поради, рефлексії про період навчання в академії, про те, наскільки плідними і визначальними для Вашого професійного самоствердження стали заняття з різних дисциплін, що Ви взяли із собою у майбутнє, а чого забракло у Вашій підготовці. Ваші щирі, аргументовані і об’єктивні оцінки, дані з певної часової перспективи власної фахової діяльності, допоможуть викладачам коректувати освітній процес, змінювати стратегії і методи навчання відповідно до сучасних викликів музичного життя, бути і надалі конкурентноздатними у динамічному процесі оновлення мистецької освіти.

Тож сердечно запрошуємо вас на сторінку Alumni Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка!

Відкрита зустріч членів експертної групи

Відгуки випускників

Анкета випускника