Остап Мануляк

Остап Мануляк – український композитор, виконавець та ініціатор різноманітних мистецьких проектів. Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри композиції Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка.

Народився у Львові 1983 року. Навчався як композитор у Львівській державній музичній академії імені Миколи Лисенка (клас композиції проф. Віктора Камінського). Також брав участь у численних майстеркласах нової музики під керівництвом таких відомих композиторів як: Семюел Андреєв (Канада), Карола Баукхольт (Німеччина), Стефано Джервазоні (Італія), Сергій Невскі (Росія-Німеччина), Сергій Пілютіков (Україна), Боґуслав Шеффер (Польща), Ґерхард Штеблєр (Німеччина) та ін.

У 2009 отримав ступінь кандидата мистецтвознавства (дисертація присвячена проблематиці сучасної української сакральної музики). У 2010 за твори “Музика на другий розділ Євангелія від Луки” для струнного оркестру та електронну композицію  “Oremus fratres” нагороджений Премією імені Левка Ревуцького.

Двічі стипендіат програми Gaude Polonia. У 2006 навчався композиції у проф.Збіґнєва Буярського у Краківській музичній академії. У 2011 стажувався у Студії електроакустичної музики (SME) Краківської музичної академії та навчався у проф.Марека Холонєвського.

У 2018-19 році, як стипендіат Програми Фулбрайта, реалізовував свій проект у Центрі комп’ютерних досліджень музики та акустики Стенфордського Університету (Каліфорнія, США).

Остап Мануляк є співзасновником Мистецького об’єднання НУРТ, директором Фестивалю електроакустичної музики VOX ELECTRONICA та керівником Експериментальної освітньої студії електроакустичної музики (EESEM) при Львівській національній музичній академії імені М.В.Лисенка.