Перша конференція молодих дослідників народної музики (1 грудня 2018 року, м. Львів)

Microsoft Word - ПРОГРАМА_4с.doc

Оргкомітет:
Ігор Пилатюк, професор, народний артист України, ректор
Віктор Камінський, професор, проректор
Ірина Довгалюк, професор, зав. кафедри музичної фольклористики
Юрій Рибак, доцент, завідувач ПНДЛМЕ
Вікторія Ярмола, доцент
Ліна Добрянська
Наталя Мотрук (координатор від студентів)

Конференція відбудеться за адресою: вул. Нижанківського, 5 (ауд. 39).

Розклад роботи конференції
09.00 – 09.30 Реєстрація учасників
09.30 – 10.00 Відкриття конференції
10.00 – 11.30 Перше засідання