Катерина Загнітко

Загнітко Катерина Миколаївна – українська музикознавиця. Народилася у Хмельницькому, у 2007 р. закінчила Хмельницьке музичне училище ім. В. Заремби (теоретичний відділ). У 2007–2012 навчалася у Львівській національній музичній академії ім. М Лисенка на теоретико-композиторському факультеті. В 2016 році  захистила кандидатську дисертацію «Григоріанський хорал у сучасному науковому дискурсі: історія, теорія, практика».

Стипендіатка OEAD-Kooperationstelle (Відень, 2010), KAAD (стажування в Інституті славістики Баварського університету ім. Юліюса Максіміліяна у Вюрцбурзі, 2011), стипендіатка програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща Gaude Polonia (стажування в Інституті Музикології Люблінського Католицького Університету, 2014), DAAD (стажування в Інституті славістики Баварського університету ім. Юліюса Максіміліяна у Вюрцбурзі, 2015), Artes Liberales (стажування у Варшавському університету, 2016 р.).

Наукові зацікавлення – григоріянський спів, музична палеографія, історія музичної культури Львова XX ст., сучасна українська академічна музика.

 e-mail:katerynazagnitko@googlemail.com

Список основних наукових публікацій