Науково-методична конференція «Актуальні питання викладання музично-теоретичних дисциплін»

24 листопада 2016 року на базі кафедри теорії музики ЛНМА імені М. В. Лисенка відбудеться щорічна науково-методична конференція «Актуальні питання викладання музично-теоретичних дисциплін». Захід присвячений обміну педагогічним досвідом у сфері викладання музично-теоретичних дисциплін (з акцентом на теорію музики, гармонію, сольфеджіо, аналіз музичних творів) для ефективнішої підготовки та підвищення рівня знань випускників спеціалізованих музичних шкіл та музичних училищ, зокрема потенційних абітурієнтів ЛНМА імені М. В. Лисенка.

Тематичні напрями конференції:

1. Характеристика якісного стану викладання педагогами і засвоєння учнями (студентами) музично-теоретичних дисциплін у дитячих музичних школах та музичних училищах, способи його покращання;

2. Застосування нових або осучаснення традиційних форм роботи у викладанні теорії музики, сольфеджіо та гармонії.

3. Ознайомлення з оновленими вимогами з названих дисциплін для абітурієнтів академії та їх обговорення;

4. Презентація та розповсюдження опублікованих нових музично-теоретичних підручників, методичних розробок, навчальних програм з теорії музики, гармонії та сольфеджіо.

Форми виступів учасників

– доповідь (регламент 10 хвилин + дискусія)

– презентація опублікованого підручника, методичної розробки чи програми музично-теоретичного предмету (регламент 5 хвилин)

– «майстер-клас» – презентація розробленого плану заняття з обраної теми з гармонії, сольфеджіо чи теорії музики ( регламент: до 30 хвилин + дискусія);

– участь у круглому столі;

Бажаючих взяти участь у конференції просимо зголоситися до 05 лютого 2016 року. Необхідно подати заявку, в якій вказати: прізвище, ім’я, по-батькові доповідача, вчений ступінь чи почесне звання (якщо є), місце роботи, посада, форма виступу (у відповідності до передбачених), чітко сформульована тема. Заявки просимо надсилати на email: kafedra.teorii@gmail.com .

За консультаціями з організаційних та інших питань звертатися за контактними телефонами:

093 – 754 – 56 – 41 Письменна Оксана Богданівна, кандидат мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри.

097 — 664 — 32 — 25 Чубак Антоніна Андріївна, старший викладач, секретар кафедри.

Програма конференції 24.11.2016