Про заходи з протидії поширення коронавірусу COVID-19 та порядок поселення в студентський гуртожиток

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка

Н А К А З

13.05.2020                                                         м. Львів                                          № 91

Про заходи з протидії поширення

коронавірусу COVID-19 та порядок

поселення в студентський гуртожиток

ЛНМА імені М.В.Лисенка

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 р. та наказу МКтІП України «Про заходи з протидії поширення корона вірусу COVID-19»

НАКАЗУЮ:

1. Студенти, які виявили бажання повернутися на проживання в студентський гуртожиток ЛНМА імені М.В.Лисенка зобов’язані надати довідку про проведення ПЛР-тесту на визначення SARS-CoV-2 спеціальними тест-системами (не експрес-тест), надану у передбаченому порядку відповідною інфекційною лікарнею за місцем основного проживання.

Неналежно оформлені довідки до уваги прийматися не будуть. За необхідності отримання додаткових роз’яснень звертатися до  сестри медичної  ЗАРИЦЬКОЇ Лесі Богданівни за телефоном: +38067-883-7147 або за допомогою VIBER за телефоном: +38093-746-6817.

1. Поселення в гуртожиток буде проводитися після погодження з сестрою медичною ЗАРИЦЬКОЮ Л.Б. лише за наявності негативного результату на захворювання SARS-CoV-2, нормальної температури тіла та за умови надання квитанції про оплату за проживання у гуртожитку в робочі дні.
  1. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з адміністративно-господарської роботи МЕЛЬНИКОВИЧА А.М.

Р Е К Т О Р                                                                                                     І.М.ПИЛАТЮК

Погоджено:

Проректор з адміністративно-господарської

роботи                                                                                                              А.М.МЕЛЬНИКОВИЧ

Провідний юрисконсульт                                                                                 А.І.САЛО