Вітаємо з ювілеєм професора Марію Василівну Кашубу

19 січня 2021 року святкує свій ювілей досвідчений науковець і педагог, доктор філософських наук, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка, професор Марія Василівна КАШУБА.

М.КАШУБА працює в Академії з 1996 року. Філософ, перекладач, автор кількох монографій, понад 170 статей і рецензій, співавтор «Історії філософії на Україні», підручника «Лекції з історії світової та вітчизняної культури», енциклопедичних видань, член Спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій. Це ще неповний перелік наукового здобутку М.КАШУБИ. ЇЇ невтомна наукова та педагогічна праця продовжує відкривати нам невідомі сторінки в українській філософії та нові грані знаних і незнаних особистостей в
українській культурі.

Про М.КАШУБУ з вдячністю згадують аспіранти та докторанти, чиїми дисертаціями професор мудро керувала і привела до захисту, тим самим збільшивши коло наукових дослідників в Україні. Студенти захоплюються глибиною та широтою знань М.КАШУБИ, її людяністю, добротою, мудрістю та щирістю, повагою до кожної людини.

З нагоди знаменного ювілею, вітаємо шановну Марію Василівну, бажаємо подальших звершень, здоров’я, особистого щастя і миру.

Колектив Музичної Академії