Повернутись до усіх Новин

Звернення ректора Академії до викладачів та концертмейстерів

Шановні професори, доценти, викладачі ЛНМА імені М. Лисенка!

Вітаю вас з завершенням навчального року! Року, який ввійде в світову історію як рік випробовувань, зміни форм суспільних відносин, боротьби за майбутнє людства.

Наша академічна спільнота достойно здолала виклики сьогодення, блискуче провела усі перевідні, а також Державні іспити. Завдяки вашому високому професіоналізму, взаєморозумінню і доброзичливості, тісній взаємодії зі студентами ми вчасно і успішно завершили навчальний рік, підтвердили високий статус нашого навчального закладу.

Щиро дякую за вашу працю і блискуче виконання посадових обов’язків! Дякую проректорам, деканам, керівникам структурних підрозділів за самовідданість і професіоналізм, дякую усім без винятку працівникам Академії!

В прийдешній новий навчальний рік керівництво Академії розглядає різні форми навчального процесу з урахуванням вимог часу, беручи до уваги рекомендації Уряду, чинного законодавства, але не втрачаючи професійних традицій, творчих досягнень, якими так славиться наша Академія.

Прошу з відповідальністю віднестися до пропозиції Приймальної комісії щодо вашої участі в якості членів предметних комісій на вступних іспитах 2020, адже від якісного набору абітурієнтів залежить наше з вами майбутнє, залежить майбутнє Академії.

Шановні пані і панове, високоповажні викладачі, концертмейстери, професори Академії! Бажаю Вам хорошого відпочинку під час відпустки, міцного здоров’я вам, вашим рідним і близьким! Я, переконаний що людство з честю і перемогою вийде з усіх випробувань, впевнений в перемозі нашого Народу над агресором, в єдності і неділимості нашої Держави!

З роси і води вам! Нових досягнень і звершень!

З повагою, ректор Академії Ігор Пилатюк