Повернутись до усіх Новин

Вітаємо Ректора Академії!

Шановний Ігоре Михайловичу!

З нагоди Ювілею прийміть найщиріші вітання від усього колективу та студентства Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.
Сьогодні Ви є очільником одного з найпрестижніших музичних закладів вищої освіти України, Ви є ректором нашої Академії!
Своєю плідною працею, мудрістю, виваженістю, компетентністю, прагненням зберігати та поширювати українську музичну спадщину, активною громадянською позицією та патріотизмом Ви вкладаєте вагомий внесок у розвиток мистецтва, освіти та музичної культури, у становлення нової генерації українців – незламних, талановитих, освічених. Адже виховання молоді – одна з найблагородніших місій, на якій тримається будь-яке демократичне прогресивне суспільство.
Весь колектив, студенти рідної Alma mater бажають Вам, вельмишановний Ігоре Михайловичу, невичерпної душевної енергії, духовної наснаги та ентузіазму для того, щоб і надалі гуртувати самобутній, творчий високопрофесійний професорсько-викладацький колектив на засадах справжності, нешаблонності, креативності; запалювати нас новими ідеями, вести за собою та відкривати перед нами нові музичні горизонти.
Нехай Божа благодать освітлює Ваш шлях, Віра оберігає й окриляє, Надія наснажує на добрий поступ в помислах, думках і діях, Світло-Радість опромінюють душу, а все задумане й бажане хай наповнить щедрими сходами Добра і Щастя під мирним небом нашої Держави!

Додати коментар