Повернутись до усіх Новин

ІІ Відкритий конкурс вокального мистецтва СпівІнЛьвів

До 180 річниці ЛНМА імені М.В. Лисенка та у рамках VI Міжнародного фестивалю джазової музики LvivJazzDays наприкінці квітня відбувся ІІ Відкритий конкурс вокального мистецтва СпівІнЛьвів. У рамках конкурсу вокалісти з різних куточків України демонстрували свій хист у двох номінаціях – Естрадний спів та Джазовий спів. Не зважаючи на юний вік конкурсу, СпівІнЛьвів вже зарекомендував себе як високопрофесійний спеціалізований конкурс, де артисти мають змогу не лише продемонструвати свою майстерність перед високоповажним журі, але й випробувати свої вміння співпраці на сцені з джаз-комбо, у складі якого грали кращі музиканти кафедри джазу та популярної музики.
Цьогоріч оцінювало вступи конкурсантів журі у складі:
Антонюк Юрій Мефодійович (завідувач відділом музичного мистецтва естради Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича, композитор, аранжувальник),
Світлана Мамчур (народна артистка України, доцент, завідувач кафедри академічного співу ЛНМА імені М.В. Лисенка, солістка Львівської національної опери),
Андрій Капраль (Заслужений артист України, співак, композитор, аранжувальник, соліст вокальної формації «Піккардійська Терція», лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка у галузі музичного мистецтва) та спеціальний гість
Давид Маскіса – співак, учасник Голосу країни-12, військовий ЗСУ, який приїхав до Львова з фронту аби стати почесним членом журі конкурсу.
У програмних вимогах обов’язковим для обидвох номінацій було виконання української пісні – народної або з золотого фонду української.
З понад 70 учасників І туру конкурсу, який відбувався онлайн за записами журі обрало 49 найкращих співаків для продовження змагання у ІІ турі конкурсу, який пройшов на живо у Оперній студії імені Василя Сліпака. До нас завітали конкурсанти з різних куточків України: Львова, Києва, Вінниці, Рівного, Мукачева, Івано-Франківська, Чернівців, Черкас, Хмельницького.
Серед учасників ІІ туру шановне журі обрало найдостойніших лауреатів та дипломантів, поміж яких було чимало студентів нашої академії.
Отож, вітаємо студентів академії, лауреатів та дипломантів ІІ Відкритого конкурсу вокального мистецтва СпівІнЛьвів.
ГРАН-ПРІ
Пашко Габріелла (бакалавр, 2 курс, клас ст. викладача Стоколяс М. В.)
ДЖАЗ III вік. кат.
І премія Мудрик Анастасія (бакалавр, 1 курс, клас ст. викладача Стоколяс М. В.)
І премія Гіль Вікторія (бакалавр, 3 курс, клас ст. викладача Рось З. П.)
ДЖАЗ IV вік. кат.
І премія Кумар Карина (магістр, 1 курс, клас ст. викладача Барчишак Н. В.)
ІІ премія Жосонар Влад (бакалавр, 1 курс, клас ст. викладача Стоколяс М. В.)
ІІІ премія Гардзель Олена (бакалавр, 3 курс, клас ст. викладача Стоколяс М. В.)
диплом Золотар Катерина (бакалавр, 3 курс, клас ст. викладача Стоколяс М. В.)
ЕСТРАДА IV вік. кат.
І премія Андрієць Вікторія (бакалавр, 2 курс, клас ст. викладача Лозинської М. С.)
ДЖАЗ V вік. кат.
ІІ премія Ярославський Володимир
(магістр, 1 курс, клас ст. викладача Стоколяс М. В.)

Додати коментар