В австрійському видавництві «Helbling» побачили світ «24 дитячі п’єси для фортепіано» Віктора Косенка

Символічно, що саме в ці найважчі для нашої країни дні міжнародна пошта доставила до Львова проект, здійснений за участі викладачів нашої Академії. Вперше поза Україною в австрійському видавництві «Helbling» побачили світ «24 дитячі п’єси для фортепіано» Віктора Косенка.

Над нотною редакцією і передмовою німецькою та англійськими мовами працювала професор кафедри композиції, доктор мистецтвознавства Лідія Мельник. Аудіозаписи, доступні через спеціальний додаток для кожного, хто придбає ноти, здійснила завідуюча кафедрою фортепіано, професор Оксана Рапіта в студії звукозапису нашої Академії під керівництвом доцента Остапа Мануляка.

Проект, приурочений 125-літтю від дня народження Віктора Косенка, вже отримав неабиякий резонанс у Європі і став визначним внеском до популяризації української музики в світі. Докладніше ознайомитися із виданням, а також придбати його, можна на інтернет-сайті видавництва «Helbling»: