Повернутись до усіх Новин

ІІІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих дослідників

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»

Факультет історії та міжнародних відносин

Кафедра полікультурної освіти та перекладу

Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка

Кафедра теорії музики

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ

Кафедра філологіїІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА

МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ

24-25 квітня на факультеті історії та міжнародних відносин відбулася ІІІ Міжнародна конференція студентів та молодих дослідників «КУЛЬТУРА І МОВА В СУЧАСНОМУ БАГАТОМОВНОМУ ТА БАГАТОВЕКТОРНОМУ ДИСКУРСІ» 

Конференція об’єднала науковців з 8-ми країн.

На пленарному засіданні виступили та привітали учасників конференції Віталій АНДРЕЙКО, канд. іст.наук, доц., декан факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ «УжНУ», Іван МИРОНЮК, докт. мед. наук, проф., проректор з наукової роботи ДВНЗ «УжНУ», Ігор ПИЛАТЮК, Народний артист України, академік НАМУ, докт. філософії, ректор ЛНМА ім. М.В.Лисенка та Дюло ФОДОР, канд. геогр.наук, доц., проректор з наукової роботи та питань якості освіти Закарпатського угорського інституту імені Ф. Ракоці ІІ.

На пленарному засіданні також були представлені 3 доповіді молодих дослідників: Олександра НІМЕНКА, наук.кер. Світлана МИШКО(Ужгород), Анни ГУРІНОЇ, наук.кер. Оксана ПИСЬМЕННА (Львів) та Анастасії ГОВДІ, наук.кер.Катерина ЛІЗАК(Берегове).

Наукова конференція проводилась у змішаному форматі, що дало можливість молодим науковцям України та зарубіжних вищих навчальних закладів представити свої доповіді у секціях. Робочими мовами були українська та англійська.

Усі продемонстрували високий рівень підготовки. Доповіді були дуже цікавими та актуальними. Виступи були чіткими, обґрунтованими та надихаючими для слухачів.

 

Додати коментар