Викладачі кафедри музичної медієвістики та україністики

ukrmed-vykl

Граб Уляна Богданівна – завідувачка кафедри, доктор мистецтвознавства,  доцент кафедри музичної медієвістики та україністики.

Новакович Мирослава Олександрівна – доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної медієвістики та україністики.

Качмар Марія Ігорівна – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музичної медієвістики та україністики.

Загнітко Катерина Миколаївна – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музичної медієвістики та україністики.

Тесля Тетяна Миколаївна (c. Соломія) – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музичної медієвістики та україністики Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка, викладач Львівської духовної семінарії Св. Духа.

Ольга Осадця ‒ кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музичної медієвістики та україністики ЛНМА ім. М. Лисенка.